Tvorba osobních energetických náramků, dle Astrologie. Ústí nad Labem 5.2018

Zvu Vás na kreativní, jednodenní seminář, tvorby osobních energetických náramků, z astrologickým kontextem.

Budeme propojovat informace tří světů, na úrovni nebe – osudu, člověka – ducha a země – hmoty.

V této realitě vše se vším souvisí. Jedno je ovlivněno druhým a naším úkolem bude toto vyvážit. Seminář bude rozdělen na tří části.

V první části se budeme snažit pochopit energií nebe, přes náš osud. Každému účastníku bude vypracován osobní informační profil z pohledu čínské astrologie. Zadefinujeme si rozdělení osobních elementů, jak je použít a jak je vyváží. Také si ledacos řekneme o jednotlivých znameních zvěrokruhu. K vypracování astro podkladu je potřeba napsat svůj čas a datum narození do poznámky v přihlašovacím formuláři.

V druhé části budeme budeme pracovat s energií člověka.  Přes jednoduchá cvičení se budeme snažit zkoncentrovat naši mysl a uchopit našeho Ducha. Řekneme si něco o meditaci, energii lidské mysli a energií vůbec.  Provedeme pár jednoduchých cvičení na úrovni Sheng Gongu (obdoba fyzického qi gongu).

Ve třetí části ukotvíme předešlé aspekty ve hmotě a upevníme tak náš záměr. Práce s energií země – s hmotou, bude ve formě tvorby osobních energetických náramků z polodrahokamů. Vezmeme informaci a přes koncentraci Ducha, uspořádáme do osobního tvaru princip země, tak aby nám připomínal naši ideu a směr. K tomuto účelu budeme používat kuličky kvalitních polodrahokamů v pěti barvách, symbolizujících 5 elementů v naši astrologií. Počet jednotlivých kamenů se bude lišit, od konkrétní astrologie. Tím budou vaše náramky jedinečné. Použité kameny budou: Lapis Lazuli, Malachyt, Koral, Jaspis a Obsidián.

Kvůli rezervaci kamenů a přípravě materiálů, se registrujte co nejdříve. Každý účastník dostane svůj astro podklad v papírové podobě + odečtený počet kuliček v té které barvě. Počet jednotlivých kamenů je určen poměrově jako vyvážení konkrétní astrologie. Celkový počet kuliček bude 25 .

Cena za seminář je 1390 Kč.

Předem se hradí záloha 390 kč, na kterou vám bude vystavená faktura.  Zbytek můžete hradit na místě, nebo předem převodem.

 

 

Těším se na setkání s vámi. Fridrich Peter

Seminář je součástí večerní školy pro neprofesionály Feng Shui, která začne od května 2018 v Ostravě. Studovat můžete i on-line.

info o škole

info o škole

mapa není k dispozici

Termín konání
27.05.2018
10:00 - 17:00

Kategorie


Rezervace

1 390,00Kč


Napsat komentář