Večerní škola pro neprofesionály Feng Shui od 16.Listopadu 2018 v Ostravě.

Milý nadšenci Feng Shui a věci s ním souvisejících 🙂

Na popud mích posluchačů jsem pro vás připravil tří měsíční mini kurz  Feng Shui, který jsem nazval jako Feng Shui škola pro neprofesionály 🙂

Studium je doporučeno pro všechny, kteří momentálně nebo určitě vědí že se dané problematice nechtějí věnovat profesionálně, ale dané informace je přesto lákají a zajímají.

Úkolem tohoto projektu je obeznámit se s naukami Feng Shui a Astrologie, ale zároveň studovat velmi klidnou formou, bez extrémního množství propočtových technik. Určitě tím ale nezanevřeme na skutečné informace klasického Feng Shui, použitelné v praktickém životě.

V průběhu tří měsíců se setkáme celkem 12 krát, v různých termínech, v podvečerních hodinách. Tyto střetnutí by měli být pro vás určitou dávkou energie, radosti a změny v průběhu hektického týdne 🙂 .

Nemůžete být s námi fyzicky? Studujte on-line! 

Škola bude zároveň probíhat i jako webinář. Takže pokud nebudete moci přijet k nám, můžete studovat doma přes web. Ze všech vyučovacích hodin se také pořídí video záznam, který si můžete doma opakovaně prohlížet a dostudovávat si tak věci dodatečně. Pokud si vyberete možnost studovat On-line, do správy při registraci napište ,,webinář„.

 

Termíny setkání a vysílání:

Začínáme v Pátek – 16.11.2018

začátek vždy o 18:00, předpokládaný konec 20:00

 

Jestli Vás studium bude – nebude bavit, si přijeďte vyzkoušet na jednodenní – otevřený seminář v Ostravě 28Října. Bude to taková,,Feng Shui ochutnávka“ 🙂

Feng Shui Day

Feng Shui Day

Cena:

platit za kurz lze postupně – měsíčně, nebo najednou se slevou.

1950kč/měsíc (4 setkání)

5250 kč – při platbě předem za celý kurz (12 setkání)

 

 

Každé střetnutí, se budeme věnovat jedné tématice, například vztahy a také určitému specifickému okruhu z Feng Shui.

Ke každé problematice dostanete tištěné podklady, které jako celek budou vytvářet kompletní materiály pro studium na večerní škole.

 

 

Studium bude probíhat v Ostravě, v Oáze poznání – Chittusiho 13

 

registrace

 

pro více info kontaktujte:

Fridrich Peter, 724 773 861, fridrich@fengshuiforlife.eu