Večerní škola pro neprofesionály Feng Shui od června v Ostravě. , ,pozor změna termínu na 11.6.“

Milý nadšenci Feng Shui a věci s ním souvisejících 🙂

Na popud mích posluchačů jsem pro vás připravil tří měsíční mini kurz  Feng Shui, který jsem nazval jako Feng Shui škola pro neprofesionály 🙂

Studium je doporučeno pro všechny, kteří momentálně nebo určitě vědí že se dané problematice nechtějí věnovat profesionálně, ale dané informace je přesto lákají a zajímají.

Úkolem tohoto projektu je obeznámit se s naukami Feng Shui a Astrologie, ale zároveň studovat velmi klidnou formou, bez extrémního množství propočtových technik. Určitě tím ale nezanevřeme na skutečné informace klasického Feng Shui, použitelné v praktickém životě.

V průběhu tří měsíců se setkáme celkem 12 krát, v různých termínech, v podvečerních hodinách. Tyto střetnutí by měli být pro vás určitou dávkou energie, radosti a změny v průběhu hektického týdne 🙂 .

Nemůžete být s námi fyzicky? Studujte on-line! 

Škola bude zároveň probíhat i jako webinář. Takže pokud nebudete moci přijet k nám, můžete studovat doma přes web. Ze všech vyučovacích hodin se také pořídí video záznam, který si můžete doma opakovaně prohlížet a dostudovávat si tak věci dodatečně. Pokud si vyberete možnost studovat On-line, do správy při registraci napište ,,webinář„.

 

Termíny setkání a vysílání

11.6. po, 12.6. ut, 18.6. po, 21.6. čtv

2.7. po, 5.7. čtv, 9.7. po, 23.7. po

termíny pro srpen domluvíme společně, kvůli dovoleným

začátek vždy o 17:00, předpokládaný konec 19:00

 

*První seminář bude netradičně spojen se speciálním seminářem ,, Tvorba osobních energetických náramků, dle Astrologie – v Ostravě“ již 9.6.2018 (sobota)

Astro náramky

info zde

 

Cena za 3 měsíční kurz : 6590

(po domluvě je možno hradit školné i postupně, na začátku nového měsíce)

 

Každé střetnutí, se budeme věnovat jedné tématice, například vztahy a také určitému specifickému okruhu z Feng Shui.

Ke každé problematice dostanete tištěné podklady, které jako celek budou vytvářet kompletní materiály pro studium na večerní škole.

 

Studium bude probíhat v Ostravě, v Oáze poznání – Chittusiho 13

 

registrace