Zdraví a Duše 22.-24.9.2017

Vážení přátelé a příznivci zdravého životního stylu a esoteriky.

Výstaviště Černá Louka, i tento rok pro vás připravila další ročník festvalu ZDRAVÍ a DUŠE, který se uskuteční 22. – 24. 9. 2017 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Můžete se těšit na koncepci festivalu dle Feng – Shui, kde nebudou chybět odpočinkové a relaxační zóny, komerční sekce, přednáškové sály, vegetariánská restaurace a samozřejmě příjemná atmosféra pro každého z Vás.

 

Co nového na Zdraví a Duši 2017

Novinkou letošního ročníku je zvětšení přednáškových sálů pro posluchače a jejich odhlučnění, ať si můžete přednášky plně vychutnat a mít z nich ten nejlepší zážitek. Vstup na přednášky je ZDARMA, stačí si jen koupit vstupenku.

Každoročně se účastní více než 100 vystavovatelů, kteří pod jednou střechou nabídnou vše z oblasti zdravého životního stylu (od výběru sortimentu po ochutnávky) a esoteriky. Nebude chybět veganství, raw strava, bio produkty z farem a speciální výživové poradenství.  Nedílnou součástí zůstává alternativní medicína a Feng-shui, které udává správné proudění energií ve výstavních halách.

Během tří dnů vám festival nabídne více než 50 přednášek na témata, která Vás nejvíce zajímají jako např. sebepoznání a osobní rozvoj, detoxikace a ozdravné procesy organismu, zvládání různých fóbií a strachu, chiromantie, angeochirologie, horoskopy v našem životě, orgonity, homeopatie, přírodní léčení nemocí, šamanské léčivé rituály aj.

video ZaD 2016

video ZaD 2016

 

Feng Shui:

V sobotu a v neděli budu přítomen ve stánku Feng Shui for Life. Můžete se na mě obrátit ohledně konzultace vašich domovů, osobní astrologie, otázek ohledně nové školy v roce 2017.

škola čínské metafyziky

škola čínské metafyziky

Bude zde i možnost zakoupení nových materiálů na zkušební semináře Praha, Brno, Ostrava v Říjnu.

materiály 1

U stánku budou k nahlédnutí i reální Feng Shui projekty a model domu, tvořený podle těchto pravidel.

 

Na závěr vás zvu ještě na dvě přednášky, v rámci festivalu Zdraví a Duše:

Kultivace devíti paláců na cestě života (sobota 23.9. o 15:00 hod)

Life Alchemy

info o přednášce zde:

Tvorba reálného Feng Shui projektu (neděle 24.9. o 11:00 hod)

Feng Shui Haus

info o přednášce zde:

 

 

Těším se na Vás: Fridrich Peter

 

Partneři:

 

      

 

Mediální partneři: