Feng Shui pro podnikání a firmy – Frýdek-Místek 30.-31.8.2014

Zveme Vás na další seminář z cyklu základní školy otevřený pro veřejnost, tento krát zaměřen na Podnikání a Business.

Podíváme se na úlohu Feng Shui v podnikání, logo firmy, zaujetí pozornosti,přilákání zákazníků, vytváření poboček, osm oblastí podnikání, tři pilíře firmy, tržby, kancelář ředitele, symboly moci, Feng Shui pracovního stolu, Náhled na ladění reální firmy.

Dozvíte se jestli má uspořádaní pracovního prostoru vliv na Vaši produktivitu. Podíváme se na možné potíže v práci a v podnikání a jejich vznik spojen s nevhodným rozložením Vašeho pracovního prostředí.

Firmy

Seminář je vhodný i pro lidy bez  vzdělání ve Feng Shui. Součástí ceny jsou profesionální skripta, pro Váš komfort při studiu.

 

22Vlastnosti prostoru a času vytvářejí prostředí, v kterém tvoříte svoje vize, budujete firemní strategie, investujete svoji energii a čas, řídíte a vykonáváte každodenní činnosti. To všechno jde líp v harmonickém pracovním prostředí. Proto mnoho velkých významných společností na celém světě v posledních rocích úspěšně využívá několik tisícileté znalosti tradičného feng shui pro podporu svého businessu. Tradičné feng shui se věnuje zkoumáni vlastností prostoru a času a jich vplyvu na naše životné události.

 

25Dozvíte se, jak členění prostoru ovlivňuje Vaši pracovní výkonnost, zdraví a atmosféru vztahů na pracovišti. Naučíte se, jak uspořádat svůj pracovní prostor tak, aby podporoval hladký tok Vašich životných událostí. Prozkoumáme faktory, které můžu být zdrojem Vašich finančních, pracovních a vztahových problémů. Poznáte, na co si třeba dávat pozor při výběre nových prostorů pro Vaši firmu. Dozvíte se jak změna uspořádaní prostoru může podpořit prodej Vašich produktů a služeb.

 

Berkana - centrum zdaví, energie a vitality

 

nahrávám mapu....

Termín konání
30.08.2014 - 31.08.2014
09:00 - 17:00

Místo konání
Centrum Berkana
Politických Obětí 117
Frýdek - Místek


Kategorie


Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.