Rok dřevěného Koně – Karviná

Zveme vás na cyklus přenášek o novém Čínském roce – roce dřevěného Koně.  Přednášky přebíhají celý Leden : Brno, Olomouc, Ostrava, Frýdek – Místek, Opava,  Krnov….

Drak a Kůň jsou pro Číňany šťastné symboly. Číňané říkají, že  nejlépe na nebi létá Drak a nejlépe na zemi běhá Kůň. Kůň je jedno z čínských nejoblíbenějších zvířat. Koně umožňovali lidem rychlou přepravu dávno před automobily, takže lidé mohli rychle dosáhnout svého cíle. Kůň může lidem dokonce pomoci vyhrát bitvu. Proto je Kůň symbolem cestování, soupeření a vítězství. Kůň je také spojován s rychlým úspěchem Číny. Koně rádi soutěží s ostatními. Usilují o získání své svobody, vášně a vůdčí postavení. To znamená, že lidé v roce Koně budou mít nabitý program, budou zaneprázdnění usilováním o splnění svých cílů.

     Podle čínského horoskopu je hodina koně od 11 do 13h. Slunce v hodinách Koně produkuje spoustu tepla. Proto je Kůň spojován s horkem, ohněm a červenou barvou. Koně mají rádi společenské aktivity, protože Koně se rádi ukazují a předvádějí. Jelikož je Kůň společenské zvíře a červená je spojována s láskou, je Kůň považován za romantické znamení v čínském horoskopu.

11

2014 je rokem Koně. Říkáme, že rok 2014 je rokem Zeleného Koně nebo Dřevěného Koně.  Je tomu tak proto, že Stonek – větvový kalendářní systém, kteří Číňane používají, je propojen s teorií Pěti elementů. Čínské kalendáře používaly Stonek – větvový systém pro počítání dnů, měsíců a let.

 

 

 

Kůň:horse2014

Kariéra: V roce 2014 budou lidé ve znamení Koně pod vlivem Hvězdy armádního generála.Ta je znamením moci a vůdcovství. Setká-li se kůň s koněm, znamená to soutěžení. Když však Kůň vstoupí na území nepřítele, člověk ve znamení Koně nejspíš vyjde ze soupeření poražen. Aby dosáhli vůdčího postavení, budou lidé ve znamení koně čelit mnoha výzvám. Proto budete trávit hodně času se svými přáteli, podporovateli nebo i konkurenty, abyste mohli řešit obchodní záležitosti. Pokud si s tímto neporadíte, můžete ztratit svou reputaci nebo dokonce moc. Mohlo by z toho pramenit sebeobviňování. Raději buďte zpočátku skromní a trpěliví. Než podniknete nějakou akci, musíte počkat na vhodný čas. Každopádně, budování dobrých mezilidských vztahů, velmi usnadní rozvoj vaší kariéry.   Koně mohou běhat velmi rychle a daleko. Avšak bez vůdce na svém hřbetu, neví Kůň, kam má jet. Proto bude v roce 2014 pro lidi ve znamení Koně velmi důležité naslouchat názorům lidí kolem.

Peníze: Lidé ve znamení Koně budou mít v roce 2014 hodně co do činění s penězi. Budete mít na starosti hospodaření s penězi, díky Hvězdě Armádního generála. Lidé kolem vás budou sledovat peníze ve vašich rukou. Budou se snažit dělat vše možné pro to, aby využili finanční zdroje, jež máte. Často vás budou zvát ven, proto vaše společenské aktivity a výdaje za ně porostou. Půjčovat přátelům peníze není v roce Koně dobrý nápad. Později by se mohly vyskytnout rozpory ve smlouvě. A přátelství by mohlo být ztraceno. Rok 2014 také není příznivý pro investice do nejistých obchodů. Přísně kontrolujte své peníze, zejména v létě. Až se počasí ochladí, budete mít větší štěstí ve finančních záležitostech.

Láska: Lidé ve znamení koně mají v současnosti férové, uspokojivé milostné vztahy. V roce 2014 se objeví Hvězda popularity. Ta pomůže svobodným ve znamení Koně seznamovat se s opačným pohlavím. Ale pořád tam máte to soupeření, takže vývoj vztahu bude velmi pomalý. Jste-li ještě studenti, měli byste se více soustředit na studium. I když budete věnovat novému vztahu mnoho času, nedosáhnete lepšího výsledku nebo rychlejšího pokroku. Jste-li už zamilovaní a budete-li chtít svého miláčka natlačit do bližšího vztahu, nakonec skončíte sami zraněni. Jste-li již v manželství, můžete mít menší rozepři. Takže výhodnější přístup bude, soustředit se na rozvoj kariéry nebo hospodaření s penězi.

Zdraví: Lidé ve znamení Koně by měli mít tělo i mysl silnější než v předchozím roce. Budete-li mít mírné onemocnění, měli byste být schopni se brzy uzdravit, pokud budete mít dostatek spánku a odpočinku. Lidé ve znamení Koně ale v roce Koně obvykle nebývají dlouhodobě v dobré náladě, což by mohlo mít vliv na jejich zdraví. Takže nezapomeňte na pravidelné lékařské prohlídky. V roce 2014 Koně potká jedna Hvězda zranění. Takže by raději měli řídit velmi opatrně a snažit se vyhýbat nebezpečným sportům.

mat.

 

 

 

 

 

 

 

Čekají na vás pracovní materiály s množstvem informací.

NIrvána  room

 

nahrávám mapu....

Termín konání
13.01.2014
18:00 - 20:00

Místo konání
Nirvana room – tantrické masáže
Centrum 2314
734 01 Karviná


Kategorie


Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.