Seminář Da Gua 64 Hexagramů ve Feng Shui – Praha 20-21.10.2018

Zvu Vás na doplňující seminář ve Feng Shui – seminář 64 Hexagramů

Seminář je vhodný pro studenty, kteří absolvovali alespoň základní semináře ve Feng Shui a také pro praktiky Feng Shui a Ba Zi.

Teorie a praxe Xuan Kong Da Gua technik

V Číně bylo šest škol Xuan Kong během pozdější dynastie Qing a rané éry republiky ale do dnešních dob přežily jen dvě školy Xuan Kong. Jedna známější a populárnější – Xuan Kong Fei Xing (technika létající hvězdy) a druhá méně známá a méně populární pro širokou veřejnost Xuan Kong Da Gua. Da Gua (Velké Gua / Hexagramy) sestává ze 64 hexagramov a jádro tohoto systému je založeno nikoliv na létajících hvězdách ale na používání před nebeského uspořádání trigamů (Xian Tian Ba Gua) spolu s Luoshu schématem aplikovanou na hexagramy za účelem vyhodnocení Ji-Xiong (prospěšných a škodlivých vlivů). Aplikace techniky se používá při posouzení příchozího draka, odchozí vody, čelního a zadního směru staveb, které představují referenční body pro výpočty. V tomto pokročilém kurzu se nebudeme věnovat pouze základem Xuan Kong Da Gua pro feng shui praxi ale také pokročilým technikám Xuan Kong Da Gua Date Selection, čili aplikace systému za účelem vyhledání vhodného data a času na časování událostí aktivity. V systému Xuan Kong Da Gua každý ze 64 hexagamů obsahuje číslo elementu a číslo periody. Budete je vidět při práci se San Yuan Bazhai Luopanom na kompasu, jehož kopii dostanete během kurzu. Tyto vrstvy kompasu jsou velmi důležité a jsou klíčem k odemknutí tajemství Xuan Kong Da Gua tak pro feng shui i časování událostí. Je to jedinečná šance aby jste se během čtyř dnů naučili kompletní systém v rámci jednoho pokročilého kurzu.

 

Co se na semináři dozvíte:

  • Vyhledat prosperující lokalitu v exteriéru pro pozemek, stavbu domu, firemních prostor
  • Vybrat lepší pozemek, dům, byt, firemní prostory při výběru z více možností
  • Vybrat vhodný čelní směr stavby na základě exteriérových prvků s přesností na 5 ° s mimořádně stabilní qi pro dlouhodobé fungování
  • Umístit v interiéry aktivační prvky pro harmonizaci qi
  • Vyhledat a aktivovat rezonanční body v prostoru pro harmonizaci různých typů životních problémů (s úřady, spory, finanční problémy …)
  • Vyhledání a aktivování speciálních rezonančních bodů v prostoru pro harmonizaci osob k budově, exteriéru a časový vlivem
  • Vyhledat vhodnou budovu a vhodnou místnost pro člověka

 

S sebou:

  • Přineste si své půdorysy a projekty, které budete chtít probrat
  • Barevné tušky , pera a pravítko

 

pro více info kontaktujte:

Fridrich Peter, 724 773 861, fridrich@fengshuiforlife.eu

nahrávám mapu....

Termín konání
20.10.2018 - 21.10.2018
10:00 - 18:00

Místo konání
Agentura Motivace
Těšnov 5
110 00 Praha 1
Středočeský

Kategorie Kategorie nejsou k dispozici


Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.