Ze Ri – Techniky časování ve Feng Shui i v osobní životě – 17-18.9.2016 Bratislava

Zveme Vás na důležitý seminář ve Feng Shui – Ze Ri : techniky časování.

Naučíte se doporučit správní čas, na důležité změny ve vaši Feng Shui i v Osobním životě. Dozvíte se kdy správně aktivovat požadované změny, kdy zahájit rekonstrukci bez vybuzení negativních vlivů, kdy začít stavět RD, kdy se nastěhovat, nebo naplánovat otevření nové firmy či její pobočky.

Techniky Ze Ri, rovněž jako techniky Ba Zi, jsou nepostrádatelní součástí Tradičního Feng Shui. Když umíte ,,jak“, umíte jen polovinu, druhá část je ,,kdy“.

 

Ze Ri 1

  • Jak se vyhnout důležitým změnám v prostoru a čase v problematických dnech, roční měsíční a denní problematické vlivy, jejich výpočty a použití v praxi. Tai Sui, San Sha, Sui Po. Jak eliminovat aktivován vliv Tai Sui v prostoru. Solární cyklus a 24 solárních mezidobí v prostoru a čase. Práce s LUO Pánem SAN YUAN na vrstvě Tai Yang Dao Shan. Asociace nebeských kmenů a pozemských větví s časem a 24 solárními obdobími. Kdy renovovat a kdy nerenovuje jaké části prostoru s využitím velké sluneční formulky. Interakce 12 solárních měsíců a denního pilíře kmenů a větví. 12 vládců dne v systému Dong Gong
  • Na Yin prvek pro všechny kombinace nebeských kmenů a pozemských větví. Výběr nejlepších dní pro feng shui aktivity: rekonstrukční práce, nastěhování se do nových prostor, zahájení stavby, bourací a výkopové práce, přestěhování.
  • Ve všeobecnosti se budeme zabývat určením prospěšných a neprospěšných dní a hodin, pro Feng Shui i osobní činnosti. Budeme pracovat s mnoha různýma technikami a množstvím tabulek.
  • Propojení  Ze Ri , Ba Zi a Feng Shui

Přesné místo pro studium bude určeno podle počtu zájemců.

Cena 130€ / 3500 kč

mapa není k dispozici

Termín konání
17.09.2016 - 18.09.2016
09:00 - 17:00

Kategorie


Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.