Velká škola Feng Shui a Astrologie – ,,pokračujeme i v roce 2021″

Nestihli jste se minulý rok zapsat do školy Feng Shui? Přidejte se teď! Vyberte si semináře které vás zajímají, nebo studujte postupně přes Webináře a videa, které již máme pro vás připravené.

Začali jsme:   Praha on line, Ostrava na živo: 26-27. Září 2020

Pokračujeme již 16.1.2021

Na co se můžete těšit při studiu:

1. Klasická teorie – reální praxe: Klasické – tradiční Feng Shui stejně tak jako jiné obory, jsou přepracovaným  a detailním systémem s tisíciletou tradici. Proto se této tradice budeme držet tak v teorií jako i v praxi.

teorie a praxe

2.  spolu 33 víkendových seminářů, s teoretickou i praktickou výukou: Studium bude vedeno formou víkendových seminářů, nebo webinářů. Vždy se bude jednat o jeden víkend v měsíci s přesně daným termínem pro Prahu i Ostravu.

Pro koho je škola vhodná, názvy jednotlivých lekcí, termíny 2020 / 2021, lehký popis lekcí si můžete prohlídnout a stáhnout ZdeTermíny jednotlivých setkání se budou ještě měnit z důvodu přesunu…

3. praxe v terénu: Každou teorií si osobně ochutnáte, osaháte. Jedna teorie bude v technikách propočtů u skutečných kazuistik a další část bude prováděna na speciálních víkendových pobytech.

v terénu

4. 3 víkendové pobyty: Tyto pobyty budou speciální částí celé školy a budou vedeny zejména přes letní prázdniny, jako doplněk k pravidelným kurzům. Tyto pobyty budou trvat 2-3 dny ve společně domluvené lokalitě České republiky.   Na těchto pobytech se budeme i aktivně věnovat cvičení Qi Gong.

Qi Gong

5. možnost studia přímo, nebo on-line: Tak jak po minulé roky i tuhle školu můžete absolvovat osobně, nebo on-line. Taky můžete přecházet mezi skupinami. Pokud se nebudete moci zúčastnit studia v Praze, můžete zajet do Ostravy, nebo absolvovat webinář. 

6. kvalitní studijní materiály v tištěné podobě: Každý víkend dostanete ke svému studiu mnoho stránkové, detailní materiály s podrobnými údaji, tabulkami, texty. Materiály budou tištěné-barevné. 

7. podpora ve vzdělávání promyšlenými postupy. (i dospělý se potřebují vědět učit) 🙂 : Vše co se naučíme, budeme  znovu a znovu opakovat a probírat z každé strany . Úkolem školy je vytvářet vzdělané znalce nebo konzultanty. 

8. pomůcky ke studiu a praxi: Kromě podrobných tabulek k teorií, bude možné si zakoupit i specifické kreativní pomůcky. Tyto budou tak zábavné, designově jedinečné, praktické, ale hlavně budou napomáhat k nenásilnému vzdělávání a nasávání i složitějších procesů. 

Nečekejte na začátek školy, studujte již dnes. Přes fb umění a moudrost východu, nebo přes youtube, naleznete spoustu videí do praxe i ke studiu. Všechny videa ZDE.

9: video záznamy se seminářů: Každý seminář bude zaznamenán video a audio záznamem. Tyto si následně budete moci stáhnout, nebo vzhlédnout na vybraném kanále.

10. vzdělávání se na reálných projektech z praxe: Budou vám ukázány postupy, náhledy, makety, fotografie… z reálných posudků a analýz. Budeme vyhodnocovat a diskutovat. Budete pozvání ke aktuálním projektům v ČR mimo hlavní víkendové semináře.

11. praktická tvorba projektů: Ukážeme si jak začít se svou praxí Feng Shui. Celou školu budete pracovat i s projekty svých vlastních Domů a Bytů. Nebo budoucích domů.  Jak pracujeme ve Feng Shui, můžete zhlédnout na videu dolu.

Praxe Feng Shui

12. Certifikace: Ke každému celku (Základy, Ba Zhai…), dostanete certifikát o absolvování daného celku. Na konci každého Cyklu=roku, dostanete všeobecný certifikát s počtem absolvovaných hodin teorie i praxe. 

13. Pro koho je škola vhodná : Celé studium a tedy všech 33 setkání, je rozděleno do tří let=cyklů. 

1.Rok 2020 – 21: Studium Interiérového Feng Shui. Vhodné pro – úplné začátečníky, laiky, budoucí konzultanty, lidi kteří ještě Feng Shui nestudovali, nebo nestudovali klasické postupy.
2.Rok 2021- 22: Studium exteriérového Feng Shui. Vhodné pro pokročilé studenty naši nebo jiných klasických škol. Zde je již nutné mít zvládnuté základy, schopnost popsat architektonické vlivy, energetiku prostoru atd., chuť vzdělávat se dál. Nevyhnutelná část pro profesionální konzultanty.
3.Rok 2022 – 23: Studium Astrologie, Časování důležitých událostí, Předvídání událostí… Vhodné pro pokročilé studenty a budoucí konzultanty ve Feng Shui, ale taky praktiky TČM, nebo studenty či praktiky jenom v oboru Čínské Astrologie.

Začátek studia na jednom cykle, vás nezavazuje ke studiu na těch dalších.
Cykly (roky) jsou navzájem propojené a vytvářejí celou strukturu studia   Feng Shui.  

Cena:

Každý jeden víkend, nebo víkendový Seminář / Webinář stojí ,,2450 Kč“

Na každou platbu bude vystaven fakturační doklad. Na první seminář se platí záloha 450 kč. O tomto budete informování při přihlášení se na akci.

,,Neváhejte a začněte TEĎ. Další možný nástup do školy, bude až v Říjnu 2022. Cena za víkend bude 3500 – 4500 kč, dle problematiky studia. „

Registrace:

Registrovat se můžete mailem, nebo telefonicky…

Fridrich Peter
tel: +420 724 773 861
mail: fridrich@fengshuiforlife.eu
umenivychodu@gmail.com