Nové Logo, nové nápady a postupy.

 

 

 

 

,,Feng Shui for Life“ se mění na ,,Real Feng Shui“.

 

Vše se mění :). Logo na které jste zvyklý používám pro Feng Shui od roku 2012, co byl výrazný bod v mé činnosti ve Feng Shui. Dnes po 8. letech přichází potřeba něco změnit a ledacos vylepšit.

Symbolika:

Logo Feng Shui for Life, představuje uzel nekonečna, používaný výrazně v symbolice Tibetu… Tenhle symbol mne přitahoval již mnohem dříve, ještě než jsem tušil že bych mohl dělat Feng Shui. Červený uzel nekonečna v kombinaci se zlatím sluncem, je užíváno v učení Shambhaly.

,,Důvodem ke změně je méně kopírování cizích symbolů, spoléhat více na vlastní dovednosti, pozměnit a doladit celý koncept mé činnosti ve Feng Shui. A i když to bude činnost vždy ,,for Life“, bude ale taky ,,Real“.

V novém Logu vidíte dva modré znaky Feng a Shui, aby bylo jasné co děláme. Nad znaky je umístěna zelená linie, která má symbolizovat, Dům a střechu. V Jednom názoru jsem slyšel, že by to mohla být i Hora. Hora je stabilní, pevná, vyživující. Pokud ji tam vidíte, může být :). Kolem se vine červený pás ve formě kruhu. Je to symbol jednoduché ochrany a nekonečna. Všechny barvy představuji výběr z pěti elementů a jsou účelově použité.

Někdy tohle logo uvidíte i v dalších provedeních: Barevné na žlutém poli a zlaté na černém poli.

 

Co dál?:

Úkolem Real Feng Shui je kromě snahy o kvalitní služby i vzdělávání tak studentů jako i klientů Feng Shui.

Proto všechny projekty a konzultace, mají v sobě zahrnutou kapku učení z Klasického Feng Shui a Čínské metafyziky, například přes drobné specifické poznámky v projektu, nebo přes konkrétní doplňujíce články.

Další vzdělávání je znázorněno přes novinku, takzvané ,,nauční karty“. Ukázku si můžete prohlídnout níže:

nauční karty - vzdělávání

Tato forma bude užitá i v informačních správách na fb, nebo v e-mailingu, o akcích, seminářích, přednáškách:

 

V průběhu roku se obmění i celý web a ze starých stránek budete přesměrovávány na jinou novou adresu. Taky lidé přihlášení k odběru novinek a aktuální klienti budou mnou  kontaktování přes nový mail, typu realfs.cz, rfs.cz…

 

 

Pro více informací ke všem službám a vzdělávacím programům, mne můžete kontaktovat na :

fridrich@fengshuiforlife.eu, uměnivychodu@gmail.com, https://www.facebook.com/fengshuiforlife/ , tel.:724773861

 

Těším se na vás 🙂

Fridrich Peter