Praktický seminář Feng Shui

Srdečně Vás zvu na druhý – doplňkový a zároveň závěrečný seminář, prvního ročníku školy Feng Shui 2020/2021.

Praktický seminář je jeden z nejdůležitějších pro správné pochopení teoretické přípravy. Ukážeme si na různých projektech co kdy je a kdy není důležité v naší praxi. 

Na seminář si každý doneste i svůj projekt, kterým se chce zabývat. V případě zájmu, můžu vypracovat pracovní podklad podobný Feng Shui Analýze, kterou osobně používám u reálných FS konzultacích a je sestavená Slot Online na základě osobních zkušeností z praxe a z prací s klientem. V přídě zájmu je nutno poslat mailem, půdorys objektu, adresu, data a čas narození všech obyvatel objektu. 

Seminář je určen  pro aktuální studenty, starší studenty absolventy školy Feng Shui ve Feng Shui for Life a taky pro studenty z jiných škol, praktiky Feng Shui. Seminář není vhodný pro úplné laiky.

 

Seminář se uskuteční 16.17.Října 2021 , v nově zrekonstruovaných prostorech Real Feng Shui Academy ve Frýdlantě nad Ostravicí.

Cena: 2450  

Semináře je možné se účastnit osobně nebo on-line, případně studovat z video nahrávky, ke které vám následně budou zaslány údaje o uložení na konkrétní server.

 

Účelem semináře, je taky doplnit a do vysvětlovat všechny teoretické dotazy a vše co není jasno z dosavadního studia. Všechny dotazy a návrhy, můžete zasílat předem na mail: fridrich@fengshuiforlife.eu 

 

Více info získáte na tel.: 724 773 861

 

Těším se na setkání

Fridrich Peter

mapa není k dispozici

Termín konání
16.10.2021 - 17.10.2021
09:00 - 18:00

Místo konání
Real Feng Shui Academy
Hlavní 1485
73911 Frýdlant nad Ostravicí


Kategorie Kategorie nejsou k dispozici


Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Napsat komentář