Xuan Kong Da Gua – Howard Choy 8.-11.11.2014 Bratislava

Zveme Vás na seminář jednoho ze vzácných zahraničních hostí. 

Čtyřdenní praktický kurz určený pro pokročilé praktiků tradičního Feng Shui. Techniky časování osobních a feng shui událostí pomocí 64 hexagramov. Celý kurz bude tlumočen z angličtiny do češtiny tlumočníkem, který má zkušenosti s terminologií feng shui.

Termín: 8.11. – 11.11. 2014
Zvýhodnená cena do 30.9: 350€                                          Místo: Bratislava – Slovenská Republika – Hotel Chopin

 

Pro absolvovaní semináře postačuje základní vzdělání ve Feng Shui.

Teorie a praxe Xuan Kong Da Gua technik

V Číně bylo šest škol Xuan Kong během pozdější dynastie Qing a rané éry republiky ale do dnešních dob přežily jen dvě školy Xuan Kong. Jedna známější a populárnější – Xuan Kong Fei Xing (technika létající hvězdy) a druhá méně známá a méně populární pro širokou veřejnost Xuan Kong Da Gua. Da Gua (Velké Gua / Hexagramy) sestává ze 64 hexagramov a jádro tohoto systému je založeno nikoliv na létajících hvězdách ale na používání před nebeského uspořádání trigamů (Xian Tian Ba Gua) spolu s Luoshu schématem aplikovanou na hexagramy za účelem vyhodnocení Ji-Xiong (prospěšných a škodlivých vlivů). Aplikace techniky se používá při posouzení příchozího draka, odchozí vody, čelního a zadního směru staveb, které představují referenční body pro výpočty. V tomto pokročilém kurzu se nebudeme věnovat pouze základem Xuan Kong Da Gua pro feng shui praxi ale také pokročilým technikám Xuan Kong Da Gua Date Selection, čili aplikace systému za účelem vyhledání vhodného data a času na časování událostí aktivity. V systému Xuan Kong Da Gua každý ze 64 hexagamů obsahuje číslo elementu a číslo periody. Budete je vidět při práci se San Yuan Bazhai Luopanom na kompasu, jehož kopii dostanete během kurzu. Tyto vrstvy kompasu jsou velmi důležité a jsou klíčem k odemknutí tajemství Xuan Kong Da Gua tak pro feng shui i časování událostí. Je to jedinečná šance aby jste se během čtyř dnů naučili kompletní systém v rámci jednoho pokročilého kurzu.

Co je dobré vědět před příchodem na kurz?

Před kurzem si prosím podívejte a naučte se zpaměti základní čínské znaky pro deset nebeských kmenů, dvanáct pozemských větví a znaky osmi trigramů, které najdete zobrazené na tomto místě:

nebeské stonkyzemské větvepřed nebeská ba gua

Kdo je Howard Choy (Cai Hong 蔡洪)

Howard Choy je feng shui konzultant, architekt a učitel s více než 30 letou praxí v oblasti Feng Shui. Howard studoval pod osobním vedením mistra Ren Zhilin v Hong Kongu. Aktivně spolupracuje s institucemi, které se věnují výzkumu v oblasti Feng Shui v Číně, Hong Kongu a Německu. Howard je zakladatelem a ředitelem Evropské univerzity feng shui (ECOFS). Je také celosvětově známým přednášejícím na mezinárodních Feng Shui konferencích. Rád pomáhá s výukou a sdílí své hluboké znalosti se studenty, kteří mají zájem o oblast čínské metafyziky. Howard ovládá klasickou čínštinu a je schopen pomoci nám porozumět starým rukopisem a technikám nejen z anglických překladů děl ale přímo vhledem do originálních starých čínských textů. Je známí i svým smyslem pro humor a vášní odpovídat na otázky a pomáhat řešit problémy žáků.

Howard-Choy-150x150
video s Howardem

 

 

Howard Choy Feng Shui
Howard Choy Feng Shui
Howard Choy - Qi Gong
nahrávám mapu....

Termín konání
08.11.2014 - 11.11.2014
09:00 - 17:00

Místo konání
Hotel Chopin
Galvaniho 28
82104 Bratislava

Slovenská Republika

Kategorie


Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Napsat komentář