pravidelný odběr informací a novinek

 

Diář na Květen 2021 si  můžete stáhnout ZDE.

Pokud k vám e-mailing nedorazil, přehlédejte hromadní poštu, spam, nebo mne kontaktujte – fridrich@fengshuiforlife.eu

 

Milý přátelé a zájemci o problematiku Feng Shui a Čínské metafyziky.  Zde se můžete přihlásit k odběru pravidelných informací prostřednictvím mailové komunikace.

Do přihlašovacího formuláře, (dolu) ,,stačí napsat Váš platný email“ a potvrdit rezervaci.  Na Vaši rezervaci Vám odpovím do 24h.  Vaše přihlášení se k odběru novinek, je v souladu se zákonem o ochraně údajů.  Info mail Vám bude zasílán v pravidelné frekvenci, max. 1krát do měsíce.

 

Vždy můžete z naše komunikace odejít a znova se přihlašovat 🙂

Jak zacházím s Vašimi údaji, si můžete pročíst zde.

Jak zacházím s Vašimi údaji, si můžete pročíst zde.

 

Ale teď to důležitější 🙂 Co Vás čeká v pravidelných info mailech?

1: Astro kalendář 

Povíme si co to o nadcházejícím měsíci z pohledu Čínské Astrologie. Řekneme si o jeho vlastnostech, co nám přináší, čemu je dobře se vyhnout a naopak co pevně uchopit. Ukážeme si pár velmi silných dní, na důležité události ve Vašem životě. Součástí článku bude i list diáře konkrétního měsíce, který si můžete vytisknout a používat k osobnímu prospěchu. V každém dni, naleznete informaci o jeho kvalitě, co je dobré v daný den dělat a komu je daný den nejvíce nakloněn.

 

2: Kapka učení   

Baví Vás studovat a číst nové informace z Feng Shui prostředí? Tak jak doteď budete mít možnost dozvědět se něco nového z praxe Feng Shui. Čeká nás množství zajímavých témat.

3: Feng Shui v praxi

Součástí měsíčníku, budou i informace z pohledu prostoru a času. Každý měsíc nám přináší, různé energie do našich domovů. Jak s těmihle energiemi pracovat, a jak upravovat naše feng shui, se dozvíte v jednoduchých návodech.

4: Zdravověda

Mojí snahou bude, Vám přinášet informace ohledně podpory zdraví, z pohledu různých dostupných zdrojů.

S tímto úkolem mi pomohou specialisté z oblasti tradiční čínské medicíny, lidového léčitelství, lidé věnující se energetice, masážím, psychotronice…

 

5: Qi Gong , Zen a Bojová umění

Nedílnou součástí Čínské Metafyziky jsou i další skvělé oblasti, které Vám představím v podaní různých příběhu, nauk a zajímavostí.

 

 

 

 

 

6: Akce

Poslední částí info mailu, bude seznam akcí, přednášek, cvičení, vzdělávání probíhajících a plánovaných v nadcházejícím období.

Věřím, že Vás moje ponuka zaujala a již teď se těším se na společnou cestu napříč umění a moudrosti východu.

Fridrich Peter

 

Nedaří se Vám z nějakého důvodu přihlásit k odběru novinek, napište mi na mail:

fridrich@fengshuiforlife.eu

 

mapa není k dispozici

Termín konání
24.05.2018 - 31.12.2028
Celý den

Kategorie


Rezervace