Rok dřevěné Kozy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

webZveme vás na poslední přednášky o novém Čínském roce – roce dřevěné Kozy, v Ostravě a v Opavě.

YILidé narozený v roce dřevěné Kozy, mohou disponovat těmito vlastnosti:

Z pohledu nebeského vlivu – nebeské stonky YI, mají tihle lidi výborní kreativní a pomocný potenciál. Jsou to Lidé, kteří podporují nové ideje a nápady pro jejich další šíření. Jejich vlastností je praktičnost, pohyblivost, pružnost, přizpůsobivost, vnímavost. Jsou schopný se prostředí přizpůsobit. Velký osobní problém přes který se musí dostat, je vnitřní rozpor expo-intro. Protože navenek velmi často působí introvertně. V nové společnosti mívají jakoby problém se zapojit do dění. Velmi často se u nich střídají melancholie s excitací. Velmi jich frustruje, pokud něco chtějí a nemohou. Nejhorší je pro ně život s partnerem, který je potlačuje, nepodporuje rozvinutí, tvoření, utlačuje vývoj.

Jsou to výborný plánovači, dá se na ně spolehnout. Jsou výborní stratégové, stanovují taktiky. Mají velkou potřebu spánku, dobrého a kvalitního spánku.

 

WEIZemní větev Kozy – Wei, jim bude přinášet společenskost, velmi dobrou komunikaci, lehké navazovaní vztahů, mají velmi mnoho známosti. Mají v sobě i určitý emoční aspekt, vnímavost a emoční péči. Jsou schopný se starat o jiných.

Bývají pozitivní, optimistický naladěni. Jsou to osoby s přirozeným optimismem. Pokud je větev Kozy Wei kvalitně a harmonicky zastoupena u člověka, tak tyto osoby milují společnost. Jsou rádi ve skupinách, jsou rádi s jinými, rádi sdílejí své nitro s jinými, ale potřebují určitou psychickou nezávislost, aby mohly být sami sebou. Mají vlastní názory a rádi vyhrávají, nejsou rádi v roli poražených.

Jsou schopný vytvářet nové věci, a musí si dávat pozor, aby se příliš neponořili do svého mentálního světa. Aby neuvízly do svých starosti a nebyly sobecký. Mají skvěle rozvinuté podvědomí, a intuici.

 

První den Čínského Nového roku je 4.Února 2015 podle solárního kalendáře.

Rok 2015 je v Číně rokem 4712. Číňané věří, že prvním králem Číny byl Žlutý král. Žlutý král začal vládnout v roce 2697 př. n. l.
Z pohledu čínské metafyziky jeden z nejdůležitějších časových cyklů, který ovlivňuje energii roku a velmi výrazně ovlivňuje energii prostoru, je roční cyklus. Roční cyklus, který primárně měříme
pomocí kombinací 60 nebeských kmenů a pozemských větví /stonek – větvový systém/ a Dřevěná Koza je 32. stonek – větvový cyklus.

Máme časové cykly, které přicházejí na základě určitých intervalů, kde každých 12 let přichází stejná
kvalita. Na úrovní nebeských kmenů je to cyklus, kde každých 10 let přichází stejná kvalita energie.
Pokud je spojíme do hromady, tak pak každých 60 let přichází stejná kvalita na úrovni nebeského kmene a zemské větve.
Takže vzniká podobná energie, velmi identická s tou, jaká byla před 60 lety.
Každá z těchto kvalit má své určité charakterové vlastnosti a má co je velmi důležité, určité prostorové souřadnice,
průměty v této realitě. Takže víme jejich charakter hledat v určitých prostorových souřadnicích a na základě toho víme
doporučit vhodné nápravní prvky a kde je v prostoru použít, případně upozornit na to, co je v hodné v prostoru dělat
a čemu je lepší se vyvarovat v daném roce.

ganzhi

 

materiály

Čekají na vás profesionální materiály, pro váš komfort při studiu.

 

nahrávám mapu....

Termín konání
10.04.2015
18:00 - 20:00

Místo konání
Shanti Academy
U Hrušky 8
710 00 Ostrava


Kategorie


Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.