Rok dřevěného Koně – Ostrava Hrabůvka

Zveme vás na cyklus přenášek o novém Čínském roce – roce dřevěného Koně.  Přednášky přebíhají celý Leden : Brno, Olomouc, Ostrava, Frýdek – Místek, Opava,  Krnov….

Drak a Kůň jsou pro Číňany šťastné symboly. Číňané říkají, že  nejlépe na nebi létá Drak a nejlépe na zemi běhá Kůň. Kůň je jedno z čínských nejoblíbenějších zvířat. Koně umožňovali lidem rychlou přepravu dávno před automobily, takže lidé mohli rychle dosáhnout svého cíle. Kůň může lidem dokonce pomoci vyhrát bitvu. Proto je Kůň symbolem cestování, soupeření a vítězství. Kůň je také spojován s rychlým úspěchem Číny. Koně rádi soutěží s ostatními. Usilují o získání své svobody, vášně a vůdčí postavení. To znamená, že lidé v roce Koně budou mít nabitý program, budou zaneprázdnění usilováním o splnění svých cílů.

     Podle čínského horoskopu je hodina koně od 11 do 13h. Slunce v hodinách Koně produkuje spoustu tepla. Proto je Kůň spojován s horkem, ohněm a červenou barvou. Koně mají rádi společenské aktivity, protože Koně se rádi ukazují a předvádějí. Jelikož je Kůň společenské zvíře a červená je spojována s láskou, je Kůň považován za romantické znamení v čínském horoskopu.

11

2014 je rokem Koně. Říkáme, že rok 2014 je rokem Zeleného Koně nebo Dřevěného Koně.  Je tomu tak proto, že Stonek – větvový kalendářní systém, kteří Číňane používají, je propojen s teorií Pěti elementů. Čínské kalendáře používaly Stonek – větvový systém pro počítání dnů, měsíců a let.

 

 

 

Kůň:horse2014

Kariéra: V roce 2014 budou lidé ve znamení Koně pod vlivem Hvězdy armádního generála.Ta je znamením moci a vůdcovství. Setká-li se kůň s koněm, znamená to soutěžení. Když však Kůň vstoupí na území nepřítele, člověk ve znamení Koně nejspíš vyjde ze soupeření poražen. Aby dosáhli vůdčího postavení, budou lidé ve znamení koně čelit mnoha výzvám. Proto budete trávit hodně času se svými přáteli, podporovateli nebo i konkurenty, abyste mohli řešit obchodní záležitosti. Pokud si s tímto neporadíte, můžete ztratit svou reputaci nebo dokonce moc. Mohlo by z toho pramenit sebeobviňování. Raději buďte zpočátku skromní a trpěliví. Než podniknete nějakou akci, musíte počkat na vhodný čas. Každopádně, budování dobrých mezilidských vztahů, velmi usnadní rozvoj vaší kariéry.   Koně mohou běhat velmi rychle a daleko. Avšak bez vůdce na svém hřbetu, neví Kůň, kam má jet. Proto bude v roce 2014 pro lidi ve znamení Koně velmi důležité naslouchat názorům lidí kolem.

 

mat.

 

 

 

 

 

 

 

 

Čekají na vás pracovní materiály s množstvem informací.

VIVA Ostrava

VIVA Ostrava

 

nahrávám mapu....

Termín konání
07.02.2014
18:00 - 20:00

Místo konání
Viva Ostrava I Coworkingové centrum
Horní 55
Ostrava


Kategorie


Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.