Techniky Da Gua – 64 Hexagramů ve Feng Shui 16. – 18. 10. 2015

Zveme Vás na seminář pokročilých technik ve Feng Shui 

Třídenní praktický kurz určený pro pokročilé praktiky tradičního Feng Shui. Techniky časování osobních a feng shui událostí pomocí 64 hexagramů. Systém používaný v Yangovem i Yinovem Feng Shui.

 

Teorie a praxe Xuan Kong Da Gua technik

V Číně bylo šest škol Xuan Kong během pozdější dynastie Qing a rané éry republiky ale do dnešních dob přežily jen dvě školy Xuan Kong. Jedna známější a populárnější – Xuan Kong Fei Xing (technika létající hvězdy) a druhá méně známá a méně populární pro širokou veřejnost Xuan Kong Da Gua. Da Gua (Velké Gua / Hexagramy) sestává ze 64 hexagramov a jádro tohoto systému je založeno nikoliv na létajících hvězdách ale na používání před nebeského uspořádání trigamů (Xian Tian Ba Gua) spolu s Luoshu schématem aplikovanou na hexagramy za účelem vyhodnocení Ji-Xiong (prospěšných a škodlivých vlivů). Aplikace techniky se používá při posouzení příchozího draka, odchozí vody, čelního a zadního směru staveb, které představují referenční body pro výpočty. V tomto pokročilém kurzu se nebudeme věnovat pouze základem Xuan Kong Da Gua pro feng shui praxi ale také pokročilým technikám Xuan Kong Da Gua Date Selection, čili aplikace systému za účelem vyhledání vhodného data a času na časování událostí aktivity. V systému Xuan Kong Da Gua každý ze 64 hexagamů obsahuje číslo elementu a číslo periody. Budete je vidět při práci se San Yuan Bazhai Luopanom na kompasu, jehož kopii dostanete během kurzu. Tyto vrstvy kompasu jsou velmi důležité a jsou klíčem k odemknutí tajemství Xuan Kong Da Gua tak pro feng shui i časování událostí. Je to jedinečná šance aby jste se během tří dnů naučili kompletní systém v rámci jednoho pokročilého kurzu.

Co je dobré vědět před příchodem na kurz?

Před kurzem si prosím podívejte a naučte se zpaměti základní čínské znaky pro deset nebeských kmenů, dvanáct pozemských větví a znaky osmi trigramů, které najdete zobrazené na tomto místě:

nebeské stonkyzemské větvepřed nebeská ba gua

Materiály Da Gua

Jsou připraveny, materiály, pro váš komfort při studiu.

nahrávám mapu....

Termín konání
16.10.2015 - 18.10.2015
10:00 - 18:00

Místo konání
kancelář Feng Shui for Life
Komorní Lhotka 372
739 53 Komorní Lhotka


Kategorie


Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.