Kapka učení 9: Neviditelné ústa

Dveře, hlavně funkce Hlavního vstupu, jsou důležitou části Feng Shui. Bez ohledu na školu, systém, nebo nauku Feng Shui , představují dveře něco jako ústa Domu, ,,ústa Qi“ – energie.

Dveře mají za úkol v první řadě vnášet / pozívat energií do interiéru. Dveře formují a zabarvují vstupující energií a ovlivňují prostor i lidí. Dveře umísťujeme a natáčíme podle informací z exteriérů, architektury samotného domu a v neposlední řadě i z pohledu astrologie konkrétních obyvatel domu.

Jedním z jednoduchých pravidel je, aby bylo naše dveře vidět, anebo aby bylo jasné, že jsou to právě ,,naše“ dveře.

Prohlédněte si dveře na obrázku.

IMG_20170602_171009Napadlo by vás, že za těmito dveřmi je celý komplex kanceláří a firem, rozčleněných po několika patrech?

Pokud neobchodujete se zákazníkem přímo a nikdo Vás nemusí hledat, je to v pořádku tak z 90%. Ale pokud potřebujete, aby Vás bylo vidět, aby jste pozívali kolemjdoucí a nelákali je jenom na pedikúru, je to velký problém.

Takové dveře se pak stávají neviditelnými ústy. Symbolicky se říká, že tak jako lidé, ani energie neví kde Vás má najít. Dávejte si na tohle pozor, pokud si zařizujete svoji živnost, pobočku, kancelář.