Studium klasického Feng Shui 2024

Již od září 2024 budete mít možnost nastoupit do studia klasického feng shui. Studium můžete absolvovat naživo v Praze, v Ostravě anebo on-line z domova. Studium je vhodné i pro laiky, ale taky pro projektanty a architekty, případně studenty jiných tradicí v čínské metafyzice.

Začínáme:
21.09.2024 Ostrava (přihláška ZDE)
28.09.2024 Praha (přihláška ZDE)

V průběhu celého roku zde budeme uveřejňovat krátké videa, jako přípravu na vaše studium, kde se můžete seznámit s technikami klasického feng shui. Videa zde budou umísťovány vzestupně, nejnovější budou tedy vždy na vrchu.

Všechny info ke škole ziskáte také na čísle: 724773861
nebo přes mail: info@fengshuiforlife.eu

video 3. (bude zveřejněno již brzo) – ,,centrum domu z pohledu feng shui“. Krátký popis jedné z nejdůležitějších částí z pohledu feng shui a architektury.

video 2. – ,,použití solárního a lunárního kalendář v čínské metafyzice“. Nedílnou součástí klasického feng shui je i čínská astrologie. Toto video je malým střípkem astro informací.

video 1. – ,,jak popsat jednotlivé světové směry „. Video je se sérií videí pod názvem Kvality roku 2023. Ale jako úvodní video je víc než vhodné a navíc informace v něm, můžete hned zakombinovat do zkoumání svého bydlení.

naše materiály: 

Na co se můžete těšit při studiu:

1. Klasická teorie – reální praxe: Klasické – tradiční Feng Shui stejně tak jako jiné obory, jsou přepracovaným  a detailním systémem s tisíciletou tradici. Proto se této tradice budeme držet tak v teorií jako i v praxi.

teorie a praxe

2.  spolu 33 víkendových seminářů, s teoretickou i praktickou výukou: Studium bude vedeno formou víkendových seminářů, nebo webinářů. Vždy se bude jednat o jeden víkend v měsíci s přesně daným termínem pro Bratislavu, Prahu a Ostravu.

Pro koho je škola vhodná, názvy jednotlivých lekcí, termíny 2024 / 2025, lehký popis lekcí si můžete prohlídnout a stáhnout brzo zde.

3. praxe v terénu: Každou teorií si osobně ochutnáte, osaháte. Jedna teorie bude v technikách propočtů u skutečných kazuistik a další část bude prováděna na speciálních víkendových pobytech.

v terénu

4. možnost studia přímo, nebo on-line: Tak jak po minulé roky i tuhle školu můžete absolvovat osobně, nebo on-line. Taky můžete přecházet mezi skupinami. Pokud se nebudete moci zúčastnit studia v Praze, můžete zajet do Ostravy, nebo absolvovat webinář. 

6. kvalitní studijní materiály v tištěné podobě: Každý víkend dostanete ke svému studiu mnoho stránkové, detailní materiály s podrobnými údaji, tabulkami, texty. Materiály budou tištěné-barevné. 

7. podpora ve vzdělávání promyšlenými postupy. (i dospělý se potřebují vědět učit) 🙂 : Vše co se naučíme, budeme  znovu a znovu opakovat a probírat z každé strany . Úkolem školy je vytvářet vzdělané znalce nebo konzultanty. 

8. pomůcky ke studiu a praxi: Kromě podrobných tabulek k teorií, bude možné si zakoupit i specifické kreativní pomůcky. Tyto budou tak zábavné, designově jedinečné, praktické, ale hlavně budou napomáhat k nenásilnému vzdělávání a nasávání i složitějších procesů. 

Nečekejte na začátek školy, studujte již dnes. Přes fb umění a moudrost východu, nebo přes youtube, naleznete spoustu videí do praxe i ke studiu. Všechny videa ZDE.

9: video záznamy se seminářů: Každý seminář bude zaznamenán video a audio záznamem. Tyto si následně budete moci stáhnout, nebo vzhlédnout na vybraném kanále.

10. vzdělávání se na reálných projektech z praxe: Budou vám ukázány postupy, náhledy, makety, fotografie… z reálných posudků a analýz. Budeme vyhodnocovat a diskutovat. Budete pozvání ke aktuálním projektům v ČR mimo hlavní víkendové semináře.

11. praktická tvorba projektů: Ukážeme si jak začít se svou praxí Feng Shui. Celou školu budete pracovat i s projekty svých vlastních Domů a Bytů. Nebo budoucích domů. 

12. Certifikace: Ke každému celku (Základy, Ba Zhai…), dostanete certifikát o absolvování daného celku. Na konci každého Cyklu=roku, dostanete všeobecný certifikát s počtem absolvovaných hodin teorie i praxe. 

13. Pro koho je škola vhodná : Celé studium a tedy všech 33 setkání, je rozděleno do tří let=cyklů. 

1.Rok 2024 – 25: Studium Interiérového Feng Shui. Vhodné pro – úplné začátečníky, laiky, budoucí konzultanty, lidi kteří ještě Feng Shui nestudovali, nebo nestudovali klasické postupy.
2.Rok 2025- 26: Studium exteriérového Feng Shui. Vhodné pro pokročilé studenty naši nebo jiných klasických škol. Zde je již nutné mít zvládnuté základy, schopnost popsat architektonické vlivy, energetiku prostoru atd., chuť vzdělávat se dál. Nevyhnutelná část pro profesionální konzultanty.
3.Rok 2026 – 27: Studium Astrologie, Časování důležitých událostí, Předvídání událostí… Vhodné pro pokročilé studenty a budoucí konzultanty ve Feng Shui, ale taky praktiky TČM, nebo studenty či praktiky jenom v oboru Čínské Astrologie.

Začátek studia na jednom cykle, vás nezavazuje ke studiu na těch dalších.
Cykly (roky) jsou navzájem propojené a vytvářejí celou strukturu studia   Feng Shui.  

Těším se na setkání s vámi.
Fridrich Peter