Studium klasického Feng Shui 2024

Již od února 2024 budete mít možnost nastoupit do studia klasického feng shui. Studium můžete absolvovat naživo v Praze, v Ostravě anebo on-line z domova. Studium je vhodné i pro laiky, ale taky pro projektanty a architekty, případně studenty jiných tradicí v čínské metafyzice.

Celou formulaci školy, naleznete již brzo ZDE.

Začínáme: 5.-6.8.2023!! Bratislava (přihláška ZDE)
24.-25.2.2024 Praha (přihláška ZDE)
2.-3.3. 2024 Ostrava (přihláška ZDE)

V průběhu celého roku zde budeme uveřejňovat krátké videa, jako přípravu na vaše studium, kde se můžete seznámit s technikami klasického feng shui. Videa zde budou umísťovány vzestupně, nejnovější budou tedy vždy na vrchu.

Všechny info ke škole ziskáte také na čísle: 724773861
nebo přes mail: info@fengshuiforlife.eu

video 3. (bude zveřejněno v týdnu od 3.4.do9.4.) – ,,centrum domu z pohledu feng shui“. Krátký popis jedné z nejdůležitějších částí z pohledu feng shui a architektury.

video 2. – ,,použití solárního a lunárního kalendář v čínské metafyzice“. Nedílnou součástí klasického feng shui je i čínská astrologie. Toto video je malým střípkem astro informací.

video 1. – ,,jak popsat jednotlivé světové směry „. Video je se sérií videí pod názvem Kvality roku 2023. Ale jako úvodní video je víc než vhodné a navíc informace v něm, můžete hned zakombinovat do zkoumání svého bydlení.

naše materiály: 

Těším se na setkání s vámi.
Fridrich Peter