Naučné karty čínské metafyziky

Studujete, praktikujete nebo vás jen zajímá čínská metafyzika? Máme pro vás možnost podpory studia, nebo rozšíření si náhledu na jednotlivé čínské umění v oblasti Feng Shui, Ba Zi – čínská astrologie, Qi Gong, Meditace, čínská medicína, Ze Ri – techniky časování, pomocí originálních naučných karet.

Úkolem naučných karet je zjednodušit vzdělávání ve zmíněných oborech.
Karty jsou výukovým nástrojem školy Wu Gong a Real Feng Shui. Každá oblast karet má vlastní barvu orámování, která symbolicky vyjadřuje element náležející dané tématice. Jednotlivé karty obsahují neměnné pořadové číslo a název, podle kterého si můžete chybějící karty objednávat.
Každá karta je opatřena ochrannou známkou a není dovoleno její kopírování ani prodej mimo společnost Real Feng Shui. Všechny karty jsou zatavené v ochranné fólii. Karty je možné uschovat v obálce/pouzdře vhodné velikosti, nebo je nechat svázat kroužkovou vazbou případně založit v karisbloku. Velikost jednotlivých karet je konstantní ve všech naukách a tedy 145 x 170 mm.

První karta vznikla koncem roku 2018. Od té doby prošly řadou proměn. Počet karet je prakticky neomezen a pořád vznikají nové a nové dle potřeb studentů. K dnešnímu dni je vyrobeno přes 200 různých karet. Některé z nich si můžete bezplatně stáhnout v astrologických rubrikách i s diářem. (Hledejte info k astrologii jednotlivých měsíců.)

Objednávky a další otázky ke kartám, nám sdělujte zde:

Níže naleznete 6 druhů naučných karet pro jednotlivé oblasti v čínské metafyzice. Po rozkliknutí odkazu pod obrázkem, se vám otevře PDF soubor se seznamem a informacemi k vydaným kartám.

Naučné karty jsou propojeny s Almanachem pro studenty a praktiky čínské metafyziky 2024. Info ZDE.

Karty se neustále upravují a doplňují. Pod každou kartou je uveden název, evidenční číslo a krátký popis. Některé karty je možné zakoupit jednotlivě a některé jako komplet sadu.

Cena karet je individuální jsou-li součástí ucelené sady nebo si je dokupujete samostatně. Přesnou cenu naleznete v jednotlivých oddílech.

Při koupi Almanachu 2024, získáte slevu na nakup vámi vybraných karet.

Studenti školy a tréninků, mají karty v ceně kurzu případně za zvýhodněnou cenu.

Pro seznam karet klikněte ZDE.
Pro seznam karet klikněte ZDE.

Pro seznam karet klikněte ZDE.

Seznam karet pro čínskou astrologii, naleznete brzy ZDE.

Pro seznam karet klikněte ZDE.
Seznam karet pro čínskou astrologii, naleznete brzy ZDE

Pokud plánujete nástup na kurz Qi Gongu, ZDE si stáhněte cvičební a tematický plán od února do dubna 2023. Plán slouží zároveň jako rozšíření naučných karet pro Qi Gong.